Přemýšlíte o instalaci tepelného čerpadla? Využijte bezplatnou návštěvu našeho technika a získejte návrh řešení

thermia tepelne cerpadlo

Plánujete instalaci tepelného čerpadla do svého domu nebo bytu? Nezapomeňte provést důkladnou obhlídku stavby, který je důležitá pro zvolení správného typu a velikosti tepelného čerpadla.

Bezplatná návštěva technika pro návrh vhodného řešení

Během této obhlídky se zaměřujeme na různé faktory, jedním z nich je velikost a stav budovy, materiál, ze kterého je postavena, izolace, umístění oken a dveří. Dále také na vaše představy ohledně způsobu vytápění, regulace a samozřejmě požadavků na ohřev teplé vody. Důležitým faktorem pro výběr správného typu tepelného čerpadla je také prostor pro umístění venkovní jednotky v případě provedení vzduch-voda, v případě provedení země-voda jsme schopni navrhnout primární okruh, a to jak zemní plošný kolektor, tak geotermální vrty s ohledem na prostorové možnosti vašeho pozemku.

Na základě těchto informací pak naši odborníci doporučí ten nejvhodnější typ tepelného čerpadla pro co nejlepší pokrytí vašich konkrétních potřeb. Zpracují energetickou bilanci provozu navrhovaného zařízení, takže uvidíte veškeré provozní parametry včetně spotřeby za celý rok. Je to zapotřebí především s ohledem na nastavení správné výše záloh za elektrickou energii. Na základě této bilance lze jednoduchým způsobem určit také návratnost této investice.

thermia konzultace tepelneho cerpadla zdarma 2

Z našeho sortimentu se může jednat o tepelná čerpadla vzduch-voda, země-voda, voda-voda nebo vzduch-vzduch.

Díky této obhlídce si můžete být jisti, že si necháte nainstalovat tepelné čerpadlo, které bude efektivní, úsporné a zároveň splní vaše požadavky na vytápění a ohřev vody. Nebojte se využít nabídku na obhlídku stavby, a zajistěte si tak správný výběr tepelného čerpadla pro váš domov.

V případě zájmu kontaktujte naše obchodní zástupce a sjednejte si schůzku co nejdříve, nebo vyplňte formulář a my vás budeme kontaktovat.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem výběrového řízení na uvedenou pracovní pozici. Při zpracování údajů se řídíme těmito pravidly GDPR. Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA, na kterou se vztahují Privacy PolicyTerms of Service společnosti Google.

  Naši obchodní zástupci

  Naše reference

  Publikováno

  Kategorie

  Thermia