Ivar Thermia

Videa

Přetrvávající situace a různá nařízení vlády nám v první polovině roku bohužel neumožnila pořádání odborných školení a seminářů v kvalitě, rozsahu a termínech jako tomu bylo doposud. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli hledat novou, alternativní formu spolupráce a kontaktu s vámi. Během března a první poloviny dubna jsme uspořádali odborné online webináře zaměřené také na tepelná čerpadla. Pokud jste se některého z našich jarních webinářů nestihli zúčastnit, potom je můžete zhlédnout zde.

Tepelné čerpadlo iTec ECO

Tepelné čerpadlo iTec ECO

Tepelné čerpadlo ATLAS CZ

Tepelné čerpadlo ATLAS CZ verze

Webinář zemní tepelné čerpadlo THERMIA MEGA

V tomto webináři vám představíme zcela výjimečné tepelné čerpadlo země x voda určeného především do komerčního sektoru. Toto tepelné čerpadlo má modulovaný výkon a patentovaný systéme řízení. Tepelné čerpadlo Mega nemá na trhu protivníka.

Více o tepelném čerpadle MEGA

Webinář ZEMĚ x VODA

V tomto webináři vám představíme kompletní nabídku zemních tepelných čerpadel Thermia: Tato tepelná čerpadla vynikají excelentní efektivitou, nízkou hlučností a vysokou spolehlivostí provozu s dlouhou životností. Zejména tepelné čerpadlo Atlas, které jako první na trhu pokořilo hranici SCOP 6.

Více o tepelných čerpadlech země/voda

Webinář VZDUCH x VODA

V tomto webináři vás seznámíme s nabídkou vzduchových tepelných čerpadel Thermia, základní výbavou a stručným popisem jejich funkcí.

Více o tepelných čerpadlech vzduch/voda