Ivar Thermia

Videa

Přetrvávající situace a různá nařízení vlády nám v první polovině roku bohužel neumožnila pořádání odborných školení a seminářů v kvalitě, rozsahu a termínech jako tomu bylo doposud. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli hledat novou, alternativní formu spolupráce a kontaktu s vámi. Během března a první poloviny dubna jsme uspořádali odborné online webináře zaměřené také na tepelná čerpadla. Pokud jste se některého z našich jarních webinářů nestihli zúčastnit, potom je můžete zhlédnout zde.

Webinář zemní tepelné čerpadlo THERMIA MEGA

V tomto webináři vám představíme zcela výjimečné tepelné čerpadlo země x voda určeného především do komerčního sektoru. Toto tepelné čerpadlo má modulovaný výkon a patentovaný systéme řízení. Tepelné čerpadlo Mega nemá na trhu protivníka.

Více o tepelném čerpadle MEGA

Webinář ZEMĚ x VODA

V tomto webináři vám představíme kompletní nabídku zemních tepelných čerpadel Thermia: Tato tepelná čerpadla vynikají excelentní efektivitou, nízkou hlučností a vysokou spolehlivostí provozu s dlouhou životností. Zejména tepelné čerpadlo Atlas, které jako první na trhu pokořilo hranici SCOP 6.

Více o tepelných čerpadlech země/voda

Webinář VZDUCH x VODA

V tomto webináři vás seznámíme s nabídkou vzduchových tepelných čerpadel Thermia, základní výbavou a stručným popisem jejich funkcí.

Více o tepelných čerpadlech vzduch/voda