Ivar Thermia

O značce Thermia a firmě IVAR CS

Švédská společnost Thermia je průkopníkem v oblasti geotermálních technologií. Od roku 1973 se věnuje intenzivně vývoji a výrobě tepelných čerpadel, a stala se tak světově uznávaným expertem v oblasti geotermální energie. Během uplynulých desetiletí bylo po celém světě - v rodinných domech, velkých komerčních budovách a objektech - nainstalováno čtvrt milionu systémů Thermia.


Všechna tepelná čerpadla Thermia jsou navržena a vyrobena ve Švédsku za použití nejnovějších technologií a špičkových evropských komponentů. Ve výzkumném a vývojovém centru společnosti Thermia nepřetržitě pracují na tom, aby geotermální energie a technologie tepelných čerpadel byla posunuta na vyšší úroveň z pohledu energetické účinnosti, snadného použití, udržitelnosti a – v neposlední řadě – z pohledu pohodlí, které přinese uživateli. 


Pokud hledáte maximální energetický účinek, vysoce výkonné a spolehlivé tepelné čerpadlo pro váš objekt, potom věříme, že jste na správném místě. 


Vítejte ve světě inteligentní energie Thermia pro rodinné domy i velké budovy, jak soukromé, tak veřejné.

Založeno

1923

Založeno

zaměstnanců

200+

zaměstnanců

m<sup>2</sup> plocha areálu

30

zemí

m<sup>2</sup> skladovací hala

80

miliónů euro
roční příjem

Společnost IVAR CS spol. s r.o. patří k významným importérům topenářské a sanitární techniky do České a Slovenské republiky. Zastupuje řadu evropských společností podnikajících v oboru voda, topení, plyn, filtrace a úprava vody, čerpací technika, solární systémy, tepelná čerpadla, zásobníky, fancoily, klimatizace a rekuperace.


Zakládá si na profesionálním přístupu k zákazníkovi. Pro český a slovenský trh vybírá výrobky vysoké kvality a nabízí k nim řadu služeb včetně technického poradenství.


Společnost IVAR CS zavedla v rámci zkvalitnění organizační a technické struktury systém řízení organizace firmy dle celosvětové normy ISO 9001 a v roce 2000 získala certifikát systému řízení kvality podle této normy. 

Následně společnost rozšířila systém řízení o environmentální management dle normy ISO 14001 a v roce 2018 připojila systém managementu hospodaření s energií dle normy ISO 50001. V současné době je tak společnost IVAR CS držitelem certifikátů ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 a ISO 50001:2011.

Založeno

30

let na trhu

m<sup>2</sup> plocha areálu

26 000

m2 plocha areálu

zaměstnanců

884

namontovaných čerpadel v ČR